(48) 71 344 61 62  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

13 Lut

Ekrany i bariery dźwiękochłonne - dźwiękoizolacyjne

Przeznaczone głównie do ochrony narządu słuchu, ekrany znajdują swoje zastosowanie zarówno w środowisku pracy, jak i w środowisku ogólnym. Oferujemy dwa rodzaje barier dźwiękochłonnych:

– ekrany dźwiękochłonne

– ekrany dźwiękoizolacyjne

Są to ustroje projektowane do ochrony przed hałasem obszarów usytuowanych wzdłuż szlaków komunikacyjnych (samochodowych i kolejowych) a także konstrukcje ograniczające rozprzestrzenianie hałasu pochodzącego od instalacji przemysłowych, wentylacyjnych itp. Oprócz głównej funkcji, jaką jest wyciszanie obiektów, ekrany dźwiękoizolacyjne stanowią ochronę przed spalinami oraz oparami.

Oferujemy ekrany o własnościach dźwiękoizolacyjnych i dźwiękochłonnych wykonane z kasetonów z blachy stalowej, blachy aluminiowej lub przeźroczyste ze szkła organicznego. Przedmiotem naszej oferty są również żaluzje dźwiękochłonne stosowane w osłonach akustycznych urządzeń wentylacyjnych tj. centrale wentylacyjne czy agregaty wody lodowej. Budowa barier dźwiękochłonnych w mieście lub na terenie firmy pomaga osiągnąć cel, jakim jest zwiększenie bezpieczeństwa i obniżenie poziomu hałasu. Ekrany dźwiękoizolacyjne i dźwiękochłonne, jako osłony akustyczne, zapewniają maksymalne obniżenie poziomu hałasu.