(48) 71 344 61 62  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

06 Kwi

 

Pomiary hałasu

Aby skutecznie obniżać poziom hałasu i minimalizować jego negatywny wpływ, przeprowadzamy dokładne analizy akustyczne. Zbyt głośne, uciążliwe dźwięki są nieuniknione w przypadku pracy maszyn przemysłowych lub przy autostradzie. Pomiary hałasu wykonujemy na terenie zakładu pracy lub w pobliżu autostrad/ ruchliwych ulic, by móc zapewnić odpowiednią ochronę osobom, które są narażone na skutki hałasu.

 

Zakres naszych prac obejmuje pomiary hałasu przemysłowego w otoczeniu zakładu, pomiary hałasu na stanowiskach pracy oraz pomiary z zakresu akustyki budowlanej. Badamy dokładnie natężenie hałasu, jego źródło oraz wpływ. Nasze działania skupiają się na ograniczeniu hałasu do minimum, zarówno w środowisku pracy, jak i ogólnym. Pomiar hałasu pozwala określić niebezpieczeństwo jakie zagraża pracownikom, mieszkańcom lub użytkownikom danego budynku. To z kolei umożliwia dobranie właściwych form ochrony.

Środki ochrony przed szkodliwym działaniem hałasu można dopasować indywidualnie. Nasza oferta obejmuje:

·         obudowy akustyczne i kabiny dźwiękochłonne,

·         ekrany dźwiękochłonne i ekrany dźwiękoizolacyjne,

·         okładziny dźwiękochłonne i adaptacje akustyczne,

·         tłumiki hałasu.

Wyróżniamy rodzaje hałasu, biorąc pod uwagę jego pochodzenie. Pomiary hałasu mogą być przeprowadzane na stanowiskach pracy obejmujących różne sektory przemysłu, by zapewnić najwyższą ochronę i optymalne warunki pracy. Dodatkowo, pomiary hałasu wykonuje się często w terenie zabudowanym, by maksymalnie ograniczyć szkodliwy wpływ hałasu na mieszkańców terenu znajdującego się blisko ruchliwych ulic i autostrad czy też zakładu pracy.

Hałas przemysłowy:

• pomiary źródeł hałasu na terenie zakładu, 
• pomiar hałasu w otoczeniu zakładu,
• koncepcja ograniczenia poziomu hałasu na stanowiskach pracy oraz w otoczeniu zakładu.

Akustyka budowlana

• pomiary izolacyjności akustycznej przegród budowlanych, 
• pomiary czasu pogłosu, 
• pomiary parametrów zrozumiałości mowy.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą


Wykonujemy profesjonalne pomiary hałasu na terenie całej Polski. Zajmujemy się projektowaniem budowaniem oraz montażem zabezpieczeń akustycznych, które poprzedza wykonywanie profesjonalnych pomiarów hałasu. Dobieramy indywidualnie rozwiązania, które pozwolą zapewnić maksymalną ochronę dla pracowników i mieszkańców.