(48) 71 344 61 62  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

10 Lut

Obudowy i osłony akustyczne

Wyciszanie urządzeń pozwala zwiększyć poziom bezpieczeństwa w zakładzie pracy lub w środowisku ogólnym. Obecność kabin dźwiękochłonnych w miejscu pracy minimalizuje zagrożenia, jakie mogą występować w przypadku niektórych stanowisk. Nasza oferta obejmuje:

– kabiny dźwiękochłonne,

– wyciszanie urządzeń.

Obudowy akustyczne są najbardziej skutecznym środkiem ograniczającym emisję hałasu pochodzącego od  maszyn i urządzeń.

Kabiny dźwiękochłonne – montaż

Zakres oferty obejmuje opracowanie projektu, prefabrykację i montaż obudów akustycznych. Kształt obudowy, zgodnie z oczekiwaniami użytkownika, dostosowany jest do warunków lokalizacji i wymagań eksploatacyjnych. Kabiny wykonane są z kasetonów z blachy stalowej wypełnionych materiałem dźwiękochłonnym. Obudowy akustyczne wyposażone są w instalację oświetleniową oraz układ wentylacji lub klimatyzacji. Projektujemy kabiny, które spełniają wymagania stawiane dla pomieszczeń czystych (cleanroom). Montaż kabiny dźwiękochłonnej sprawia, że poziom hałasu na stanowiskach pracy wokół urządzenia, osiąga wartości zgodne z wymaganiami Państwowej Inspekcji Pracy.