(48) 71 344 61 62  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

10 Lut

Kabiny dźwiękoizolacyjne - wyciszanie urządzeń

Wyciszanie urządzeń pozwala zwiększyć poziom bezpieczeństwa w zakładzie pracy lub w środowisku ogólnym. Obecność kabin dźwiękochłonnych w miejscu pracy minimalizuje zagrożenia, jakie mogą występować w przypadku niektórych stanowisk.

Nasza oferta wyciszenia urządzeń i maszyn przemysłowych obejmuje:

– kabiny dźwiękochłonne,

– obudowy akustyczne,

tłumiki absorpcyjne.

 Obudowy i osłony akustyczne 

Obudowy akustyczne są najbardziej skutecznym środkiem ograniczającym emisję hałasu pochodzącego od  maszyn i urządzeń. Wyciszanie urządzeń optymalizuje poziom bezpieczeństwa w pracy w różnych sektorach przemysłu. Jeżeli hałas wynosi powyżej 85 dB, należy obowiązkowo zadbać o ochronę słuchu. Stosując rozwiązanie w postaci kabiny dźwiękochłonnej, można zmniejszyć ryzyko związane z hałasem na stanowiskach pracy. Dzięki temu rozwiązaniu zwiększa się bezpieczeństwo i komfort pracownika.

Wykonujemy pomiary hałasu, które pozwalają precyzyjnie określić stopień zagrożenia i dobrać odpowiednie rozwiązania w zakresie wyciszania urządzeń.

Kabiny dźwiękochłonne do wyciszenia maszyn i urządzeń – montaż

Zakres oferty obejmuje opracowanie projektu, prefabrykację i montaż obudów akustycznych. Kształt obudowy, zgodnie z oczekiwaniami użytkownika, dostosowany jest do warunków lokalizacji i wymagań eksploatacyjnych. Kabiny wykonane są z kasetonów z blachy stalowej wypełnionych materiałem dźwiękochłonnym. Obudowy akustyczne wyposażone są w instalację oświetleniową oraz układ wentylacji lub klimatyzacji. Projektujemy kabiny, które spełniają wymagania stawiane również dla pomieszczeń czystych (cleanrooms). Montaż kabiny dźwiękochłonnej sprawia, że poziom hałasu na stanowiskach pracy wokół urządzenia osiąga wartości zgodne z wymaganiami Państwowej Inspekcji Pracy oraz przepisami BHP.

Oferujemy projekt oraz montaż adaptacji akustycznych dla różnych sektorów przemysłu oraz w przypadku przestrzeni otwartych.

Zapraszamy do szerszego zapoznania się z naszą ofertą.

Obudowa wyciszająca dźwięk pracującej maszyny

Kabina dźwiękoizolacyjna

Obudowa akustyczne urządzenia


Osłony akustyczne znajdą swoje zastosowanie w przemyśle. Wyciszanie urządzeń zmniejszy ryzyko uszkodzenia słuchu w halach magazynowych, produkcyjnych i w fabrykach.

Przed zdecydowaniem się na osłonę akustyczną zalecamy zapoznać się z naszą oferta dotyczącą analizy akustycznego pomiaru hałasu