(48) 71 344 61 62  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Akustyczne pomiary hałasu

Aby skutecznie obniżać poziom hałasu i minimalizować jego negatywny wpływ, przeprowadzamy dokładne analizy akustyczne. Zbyt głośne, uciążliwe dźwięki są nieuniknione w przypadku pracy maszyn przemysłowych lub przy autostradzie. Pomiary hałasu wykonujemy na terenie zakładu pracy lub w pobliżu autostrad/ ruchliwych ulic, by móc zapewnić odpowiednią ochronę osobom, które są narażone na skutki hałasu.

Pomiary hałasu w przemyśle i akustyczne analizy

Zakres naszych prac obejmuje pomiary hałasu przemysłowego w otoczeniu zakładu, pomiary hałasu na stanowiskach pracy oraz pomiary z zakresu akustyki budowlanej. Badamy dokładnie natężenie hałasu, jego źródło oraz wpływ. Nasze działania skupiają się na ograniczeniu hałasu do minimum, zarówno w środowisku pracy, jak i ogólnym. Pomiar hałasu pozwala określić niebezpieczeństwo jakie zagraża pracownikom, mieszkańcom lub użytkownikom danego budynku. To z kolei umożliwia dobranie właściwych form ochrony.

Środki ochrony przed szkodliwym działaniem hałasu można dopasować indywidualnie. Nasza oferta obejmuje:

Pomiary hałasu i akustyki budowlanej

Wyróżniamy rodzaje hałasu, biorąc pod uwagę jego pochodzenie. Pomiary hałasu mogą być przeprowadzane na stanowiskach pracy obejmujących różne sektory przemysłu, by zapewnić najwyższą ochronę i optymalne warunki pracy. Dodatkowo, pomiary hałasu wykonuje się często w terenie zabudowanym, by maksymalnie ograniczyć szkodliwy wpływ hałasu na mieszkańców terenu znajdującego się blisko ruchliwych ulic i autostrad czy też zakładu pracy.

Hałas przemysłowy:

• pomiary źródeł hałasu na terenie zakładu, 
• pomiar hałasu w otoczeniu zakładu,
• koncepcja ograniczenia poziomu hałasu na stanowiskach pracy oraz w otoczeniu zakładu.

Akustyka budowlana

• pomiary izolacyjności akustycznej przegród budowlanych, 
• pomiary czasu pogłosu, 
• pomiary parametrów zrozumiałości mowy.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą