(48) 71 344 61 62  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

10 Lut

Adaptacje i izolacje akustyczne do wyciszeń

Montaż izolacji akustycznych ma główny cel – zapewnienie bezpieczeństwa poprzez ochronę narządu słuchu. Okładziny dźwiękochłonne są nam w stanie zapewnić najwyższy poziom komfortu. Zastosowanie odpowiednich izolacji akustycznych jest więc rozwiązaniem dla przemysłu i nie tylko. Adaptacje akustyczne znajdują swoje zastosowanie również w salach konferencyjnych i biurach.

Izolowanie akustyczne dźwięku dzięki zastosowaniu dźwiękochłonnych okładzin

Zajmujemy się projektowaniem i montażem najwyższej jakości izolacji akustycznych. Oferujemy rozwiązania dla różnych gałęzi przemysłu i nie tylko. Izolacje akustyczne zamieszczane są na ścianach lub na suficie, by skutecznie tłumić dźwięk. Nasze produkty gwarantują osiągnięcie wymaganych przez użytkowników warunków akustycznych. Okładziny dźwiękochłonne są również dopasowywane do pomieszczeń w taki sposób, by pełniły estetyczną funkcję wizualną.

Nasza oferta obejmuje:

Adaptacja akustyczna pozwala na uzyskanie właściwego klimatu w pomieszczeniach.

Izolacje akustyczne – cechy

Komfort akustyczny związany jest z procesem rozchodzenia się fal dźwiękowych oraz izolacyjnością akustyczną przegród budowlanych. Niski czas pogłosu, brak zjawiska echa akustycznego oraz ograniczenie wpływu dźwięków dochodzących z zewnątrz powodują, że warunki wewnątrz zamkniętych, wyciszonych pomieszczeń poprawiają komfort pracy i zrozumiałość mowy.

Zakres oferty obejmuje przygotowanie projektu i realizację adaptacji akustycznej pomieszczeń. Podstawowy zakres prac obejmuje montaż okładzin dźwiękochłonnych na powierzchni ścian i sufitu. Prace realizujemy przy wykorzystaniu materiałów Ecophon.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

 


Oferujemy najwyższej jakości rozwiązania w postaci adaptacji akustycznych. Okładziny dźwiękochłonne są dobierane do miejsca pod względem jego wielkości i funkcji. Izolacje akustyczne zapewniają większy komfort i bezpieczeństwo w miejscu pracy i nie tylko.