(48) 71 344 61 62  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

10 Lut

Adaptacje i izolacje akustyczne do wyciszeń

Montaż izolacji akustycznych ma główny cel – zapewnienie bezpieczeństwa poprzez ochronę narządu słuchu. Okładziny dźwiękochłonne są nam w stanie zapewnić najwyższy poziom komfortu. Zastosowanie odpowiednich izolacji akustycznych jest więc rozwiązaniem dla przemysłu i nie tylko. Adaptacje akustyczne znajdują swoje zastosowanie również w salach konferencyjnych i biurach.

Izolowanie akustyczne dźwięku dzięki zastosowaniu dźwiękochłonnych okładzin

Zajmujemy się projektowaniem i montażem najwyższej jakości izolacji akustycznych. Oferujemy rozwiązania dla różnych gałęzi przemysłu i nie tylko. Izolacje akustyczne zamieszczane są na ścianach lub na suficie, by skutecznie tłumić dźwięk. Nasze produkty gwarantują osiągnięcie wymaganych przez użytkowników warunków akustycznych. Okładziny dźwiękochłonne są również dopasowywane do pomieszczeń w taki sposób, by pełniły estetyczną funkcję wizualną.

Nasza oferta obejmuje:

Adaptacja akustyczna pozwala na uzyskanie właściwego klimatu w pomieszczeniach.

Izolacje akustyczne – cechy

Komfort akustyczny związany jest z procesem rozchodzenia się fal dźwiękowych oraz izolacyjnością akustyczną przegród budowlanych. Niski czas pogłosu, brak zjawiska echa akustycznego oraz ograniczenie wpływu dźwięków dochodzących z zewnątrz powodują, że warunki wewnątrz zamkniętych, wyciszonych pomieszczeń poprawiają komfort pracy i zrozumiałość mowy.

Zakres oferty obejmuje przygotowanie projektu i realizację adaptacji akustycznej pomieszczeń. Podstawowy zakres prac obejmuje montaż okładzin dźwiękochłonnych na powierzchni ścian i sufitu. Prace realizujemy przy wykorzystaniu materiałów Ecophon.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą

Adaptacje i izolacje akustyczne pomieszczeń

Montaż rozwiązań pozwalających na skuteczną neutralizację niepożądanych dźwięków pozwala na zwiększenie komfortu pracy w zakładach produkcyjnych, ale także lepszej ochronie środowiska naturalnego przed nadmiernym hałasem. Celem adaptacji i izolacji akustycznych jest zapewnienie większego poziomu bezpieczeństwa poprzez ochronę narządu słuchu. Adaptacje akustyczne znajdują zastosowanie w wielu miejscach takich jak np. zakłady produkcyjne, sale konferencyjne oraz duże biura w korporacjach.

Adaptacja akustyczna pomieszczenia jest bardzo ważna, ponieważ zwiększa bezpieczeństwo oraz komfort przebywania człowieka w danym miejscu, narażonym na nadmierny hałas. Materiały wykorzystywane do produkcji wszelkiego rodzaju okładzin oraz izolacji akustycznych cechuje najwyższa jakość, a technologia produkcji ściśle chroniona. Gwarancją utrzymania odpowiednio poziomu wyciszenia pomieszczeń jest zaprojektowanie przez profesjonalistów całej infrastruktury akustycznej oraz rozwiązań, które będą wdrożone.

Okładziny, które pochłaniają dźwięk mogą także pełnić rolę estetyczną i dopasować się do pomieszczeń, by nie burzyć efektów wizualnych. Dzięki dużej elastyczności materiałów, można je zamontować niemal w każdym dostępnym miejscu. Komfort akustyczny jest niezwykle ważny, dlatego wyciszanie pomieszczeń pozwala na większe skupienie się na pracy oraz redukcję negatywnych skutków hałasu na zdrowie człowieka. W ofercie, która obejmuje adaptacje akustyczne i izolacje można znaleźć takie produkty jak tłumiki absorpcyjne, okładziny dźwiękochłonne, ale także tzw. pomieszczenia czyste, które są także wentylowane.

 


Oferujemy najwyższej jakości rozwiązania w postaci adaptacji akustycznych. Okładziny dźwiękochłonne są dobierane do miejsca pod względem jego wielkości i funkcji. Izolacje akustyczne zapewniają większy komfort i bezpieczeństwo w miejscu pracy i nie tylko.