(48) 71 344 61 62  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

10 Lut

Budowa pomieszczeń czystych

Wymagania dotyczące ochrony procesu technologicznego przed zanieczyszczeniami są zjawiskiem coraz bardziej powszechnym w wielu dziedzinach przemysłu. Specyfika pomieszczeń czystych jest szczególnie pożądana w miejscach, które wymagają pracy w sterylnych warunkach. Możliwości, jakie daje nam obecnie nowoczesna technika, pozwalają stworzyć profesjonalne i bezpieczne pomieszczenie czyste spełniające wszystkie wymagania.

Pomieszczenia czyste wymagania  

Pomieszczenia czyste, budowane są w celu spełnienia warunków wysokiej czystości dla przemysłu elektronicznego, farmacji, biotechnologii itp.

Zakres naszej oferty obejmuje projektowanie i budowę pomieszczeń czystych w zakładach przemysłowych, farmacji oraz w oddziałach szpitali zakaźnych (np. boxy Meltzera). Boxy to pomieszczenia czyste, które można w łatwy sposób przemieszczać. Są one wykorzystywane, by wydzielić osobną strefę w celu zapewnienia najwyższej sterylności.

Pomieszczenie czyste – Cleanrooms

Jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższe bezpieczeństwo i sterylne warunki naszym klientom. W procesie produkcji zwracamy dużą uwagę na to, by zostały spełnione wymagania pomieszczeń czystych. Cleanrooms znacznie zwiększają klasę czystości w każdej branży.

Zakres prac obejmuje:

Projektowanie i montaż obudowy pomieszczeń czystych włącznie z systemem klimatyzacji,  projektowanie i montaż nawiewów laminarnych przewidzianych do miejscowej ochrony przed zanieczyszczeniami, wykonanie pomiarów klasy czystości, regulacji przepływu powietrza w instalacji.

Zapraszamy do szerszego zapoznania się z naszą ofertą. Zajmujemy się projektowaniem, budową i montażem obudów dźwiękoizolacyjnych, ekranów akustycznych, adaptacji akustycznych, tłumików absorpcyjnych hałasu, i wykonujemy pomiary hałasu.

 


Oferujemy projektowanie i montaż najwyższej klasy pomieszczeń czystych w różnych dziedzinach przemysłu. Pomieszczenia czyste Cleanrooms zwiększą poziom czystości, co wpłynie na jakość produkowanych dóbr/ wykonywanych usług.