(48) 71 344 61 62  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

13 Lut

Bariery dźwiękochłonne i ekrany dźwiękoizolacyjne

Przeznaczone głównie do odseparowania źródła hałasu, ekrany znajdują swoje zastosowanie zarówno w środowisku pracy, jak i w środowisku ogólnym. Oferujemy dwa rodzaje osłon i barier dźwiękochłonnych:

– ekrany dźwiękochłonne,

– ekrany dźwiękoizolacyjne.

Są to ustroje projektowane do ochrony przed hałasem obszarów usytuowanych wzdłuż szlaków komunikacyjnych (samochodowych i kolejowych), a także konstrukcje ograniczające rozprzestrzenianie się hałasu pochodzącego od instalacji przemysłowych, wentylacyjnych itp. Oprócz głównej funkcji, jaką jest odizolowanie źródła hałasu, ekrany dźwiękoizolacyjne stanowią ochronę przed czynnikami atmosferycznymi jak wiatr.

Odpowiednio dopasowane osłony akustyczne

Świadczymy swoje usługi od projektowania odpowiedniej osłony akustycznej. Każde miejsce ma inne cechy i potrzeby. Dobieramy odpowiednie materiały oraz rodzaje osłon akustycznych, by zapewnić Państwu najwyższą jakość ochrony przed szkodliwymi skutkami hałasu. Nasze realizacje opierają się na wcześniejszym wykonaniu dokładnej analizy źródeł hałasu.

Jesteśmy producentem najwyższej jakości ekranów dźwiękoizolacyjnych, które znajdują swoje zastosowanie we wszystkich gałęziach przemysłu.

Zajmujemy się montażem barier i osłon dźwiękochłonnych oraz oferujemy tłumiki hałasu.

Ekrany dźwiękoizolacyjne

Oferujemy ekrany o własnościach dźwiękoizolacyjnych i dźwiękochłonnych wykonane z kasetonów z blachy stalowej, blachy aluminiowej lub przeźroczyste ze szkła organicznego. Przedmiotem naszej oferty są również żaluzje dźwiękochłonne stosowane w osłonach akustycznych urządzeń wentylacyjnych tj. centrale wentylacyjne czy agregaty wody lodowej. Budowa barier dźwiękochłonnych w mieście lub na terenie firmy pomaga osiągnąć cel, jakim jest zwiększenie bezpieczeństwa i obniżenie poziomu hałasu. Ekrany dźwiękoizolacyjne i dźwiękochłonne, jakoosłony akustyczne, zapewniają maksymalne obniżenie poziomu hałasu. 

Ekrany akustyczne

Stosowanie barier, które chronią środowisko oraz człowieka przed oddziaływaniem wysokiego natężenia dźwięku pozwala w znacznym stopniu zneutralizować jego skutki. Nowoczesne materiały, z których wykonywane są elementy służące do odseparowywania źródła hałasu od otoczenia pozwalają na ich wysoką skuteczność. Najczęściej stosowanym rozwiązaniem są bariery dźwiękochłonne oraz ekrany dźwiękoizolacyjne, które mogą być stosowane w otoczeniu dużych zakładów przemysłowych oraz produkcyjnych. Dzięki temu można w znacznym stopniu zminimalizować skutki dużego natężenia niepożądanych dźwięków.

;">Dostępne ekrany są wykonywane z najwyższych jakościowo materiałów takich jak np. różnego rodzaju stopy aluminium, blachy oraz różnorodne odmiany szkła organicznego. Dzięki zastosowaniu specjalistycznych obudów oraz ekranów akustycznych można w znacznym stopniu zmniejszyć wpływ nadmiernego hałasu na otoczenie i środowisko naturalne. Warto wiedzieć, iż jest to ściśle związane z dbałością o ekologię oraz zwiększenie poziomu bezpieczeństwa w danym miejscu.

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą


Bariery dźwiękochłonne i ekrany dźwiękoizolacyjne projektujemy według potrzeb danego miejsca. Oferujemy najwyższej jakości osłony akustyczne i profesjonalny montaż.